Fundacja Koncept Europa 29.10.2010
Redakcja portalu
Staż

Staż w redakcji portalu UniaEuropejska.org

Jeśli interesujesz się szeroko pojmowaną integracją europejską, strukturą wewnętrzną UE, pozycją Polski w Europie i na świecie albo posiadasz wiedzę w zakresie marketingu, informatyki czy grafiki komputerowej, spróbuj swoich sił na portalu UniaEuropejska.org. Wydawca portalu – Fundacja Koncept Europa, oferuje bezpłatny staż, który da Ci szansę na to, aby przekuć swoją wiedzę w praktykę i wzmocnić zawodowe portfolio.

Redakcja portalu, w pierwszej kolejności poszukuje dziennikarzy do pisania newsów na stronie, a także osób z „lekkim piórem”, które chciałyby się realizować, pisząc komentarze, felietony czy przeprowadzając wywiady. Chętnie przyjmiemy również pomoc w redagowaniu informacji podstawowych do części encyklopedycznej portalu. „Górny” poziom zaangażowania osoby odbywającej staż, zależy przede wszystkim od jej chęci, a osobom szczególnie aktywnym, zapewnimy możliwość efektywnego rozwoju w ramach portalu. Najlepsi z Was, po solidnie przepracowanym stażu, mogą liczyć na ciekawe propozycje dalszej współpracy – z objęciem kierowniczych stanowisk w redakcji włącznie.

Warunki zaliczenia stażu do pobrania TUTAJ (plik w formacie PDF).

Również w przypadku informatyków, grafika lub osoby zajmującej się promocją i marketingiem, podstawą do zaliczenia stażu będzie indywidualny wkład w rozwój portalu. Szczegółowe zasady uzyskania zaliczenia przez osoby „niepiszące” zostają ustalone indywidualnie na początku współpracy.

Poza standardowym zaświadczeniem, na życzenie osób najbardziej zaangażowanych, wystawiamy również referencje. Staż na naszym portalu jest honorowany przez Katedrę Europeistyki WDiNP Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego jako zaliczenie obowiązkowych praktyk w okresie studiów.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt e-mailowy pod adresem redakcja[at]uniaeuropejska.org. Dołącz do nas, pokażmy razem, w jaki sposób wygląda współczesna Polska i Europa!

Zostaw odpowiedź

Wraz z treścią komentarza będzie widoczny adres IP, z którego go wysyłasz.

Najnowsze w kategorii Redakcja portalu
Współpraca
Partnerzy
Polecamy
Analiza UniaEuropejska.org
Encyklopedia
  • Europejski Obszar Gospodarczy (EOG) to porozumienie, na mocy którego utworzono strefę wolnego handlu i Wolny Rynek na terenie państw Unii Europejskiej oraz Europejskiego Stowarzyszenia Wolnego Handlu (EFTA).
  • Traktat o Unii Europejskiej (TUE) to umowa międzynarodowa, wiążąca obecnie 28 państw europejskich , stanowiąca, obok Traktatu o Funkcjonowaniu Unii Europejskiej (TFUE), podstawę prawną dla powstania i funkcjonowania Unii Europejskiej. Artykuł 50 reguluje wystąpienie kraju z UE.
  • Unia Gospodarcza i Walutowa (UGW) to jeden z elementów współpracy w ramach Unii Europejskiej, mający na celu ustanowienie wspólnej waluty – euro, przeniesienie polityki pieniężnej na szczebel wspólnotowy oraz dążenie do jednolitej polityki gospodarczej.
Warto przeczytać