Fundacja Koncept Europa 19.08.2011
Patronat
Patronat medialny

Oferta patronatu medialnego portalu UniaEuropejska.org

Portal UniaEuropejska.org to medium opinii, zajmujące się szeroko pojętą, europejską problematyką naukową, polityczną, gospodarczą i społeczno-kulturową. Stawiając na rzetelną informację i swobodną wymianę myśli, chcemy promować i popierać wartościowe wydarzenia, imprezy oraz inicjatywy naukowo-kulturalne w Polsce i Europie.

Zainteresowanym oferujemy swój patronat, który obejmuje w szczególności:
– umieszczenie zapowiedzi oraz dokładny opis wydarzenia na naszej stronie internetowej w formie artykułu newsowego oraz w rubryce „Polecane wydarzenia”,
– publikowanie informacji o przygotowaniach do imprezy w dziale newsowym portalu,
– zamieszczenie banera reklamowego promującego wydarzenie objęte patronatem,
– zamieszczenie relacji z wydarzenia w dziale newsowym portalu.

Od organizatora wydarzenia objętego patronatem oczekujemy przede wszystkim:
– umieszczenia logo strony UniaEuropejska.org na materiałach promujących wydarzenie, w tym na stronie internetowej promującej imprezę objętą patronatem,
– ekspozycji banera lub rollupa portalu UniaEuropejska.org w trakcie trwania imprezy,
– w przypadku imprez biletowanych, przekazanie portalowi UniaEuropejska.org uzgodnionej wcześniej liczby biletów.

Portal UniaEuropejska.org to pierwsza polskojęzyczna strona internetowa mająca ambicje zapewnić czytelnikowi kompleksową wiedzę na temat organizacji i zasad działania Unii Europejskiej, a także dostarczyć odbiorcy aktualnych informacji o wydarzeniach, którymi każdego dnia żyje cała Europa. Portal składa się z dwóch zasadniczych części. Pierwsza, mająca charakter newsowo-informacyjny, zawiera codziennie aktualizowany, uporządkowany tematycznie przegląd bieżących wydarzeń w UE, a także autorskie komentarze na temat, tego, co dzieje się dzisiaj na Starym Kontynencie. Druga część portalu zachowuje bardziej statyczną formę i tworzy Encyklopedię wiedzy o Unii Europejskiej, która opisuje między innymi historię integracji, strukturę instytucjonalną, unijne polityki, a także procedury decyzyjne i najważniejsze akty prawne UE. Odrębną rubrykę stanowi wreszcie cykl wydawniczy autorskich tekstów naukowych dziennikarzy portalu pod tytułem „Analiza UniaEuropejska.org”. Co ważne, serwis chce zaprezentować całościowe spojrzenie na kwestię współczesnej Unii i Europy, dlatego – poza modułem czysto informacyjnym – nie brakuje na nim subiektywnych, czasem krytycznych, opinii na tematy nurtujące mieszkańców Starego Kontynentu.

Zostaw odpowiedź

Wraz z treścią komentarza będzie widoczny adres IP, z którego go wysyłasz.

Najnowsze w kategorii Patronat
Współpraca
Partnerzy
Polecamy
Analiza UniaEuropejska.org
Encyklopedia
  • Europejski Obszar Gospodarczy (EOG) to porozumienie, na mocy którego utworzono strefę wolnego handlu i Wolny Rynek na terenie państw Unii Europejskiej oraz Europejskiego Stowarzyszenia Wolnego Handlu (EFTA).
  • Traktat o Unii Europejskiej (TUE) to umowa międzynarodowa, wiążąca obecnie 28 państw europejskich , stanowiąca, obok Traktatu o Funkcjonowaniu Unii Europejskiej (TFUE), podstawę prawną dla powstania i funkcjonowania Unii Europejskiej. Artykuł 50 reguluje wystąpienie kraju z UE.
  • Unia Gospodarcza i Walutowa (UGW) to jeden z elementów współpracy w ramach Unii Europejskiej, mający na celu ustanowienie wspólnej waluty – euro, przeniesienie polityki pieniężnej na szczebel wspólnotowy oraz dążenie do jednolitej polityki gospodarczej.
Warto przeczytać